کد خبر ۴۶۱ انتشار : ۲ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۱۵

درباره ما

خیلی وقت‌ها، ایده‌هایی به ذهن‌مان خطور می‌کنند: راهکارهایی برای مشکلات غیر قابل حل بشری، روش‌هایی برای یک شبه پولدار شدن، کارآفرینی و اشتغال و خلاصه ایده‌هایی که احساس خود‌ ادیسون پنداری‌ را در ما حسابی تقویت می‌کنند. اما ایده‌ی ناب و درست و حسابی، حاصل یک لحظه الهام است؛ همون لحظه که می گی این خودشه ! بعدش شروع می کنی به ساختن دنیایی جدید ! بچه های ما همان جوان هایی هستن که آمدن دنیاهای جدید رو بسازن.

 مجموعه هوش سفید ایرانیان از یک تیم جوان اما باتجربه تشکیل شده.  چند سالی هست که با هم تیم شدیم و قصد داریم دنیاهای جدیدی رو بسازیم. 

در این سه سال اخیر چندین محصول نوآورانه داشتیم که یکی از آنها سامانه ربات هوشمند است. این سرویس برای اولین بار به این شکل در ایران ارائه می شود و در نوع خود منحصر به فرد است. همچنین طراحی سامانه فرم ساز ( با بیش از 5 هزار کاربر شرکتی، سازمانی و ..) بخشی دیگر از رزومه کاری ماست.

 کار های دیگه ای که کردیم عمدتا در حوزه طراحی موتور جست و جو و داده کاوی، طراحی خزشگر وب و سامانه های جمع آوری دیتا، محصولات حوزه شبکه های اجتماعی، طراحی و تولید سایت و پورتال های تحت وب بوده است.

 

 

 


 

دیگر سرویس ما :

 

          

 


 

اطلاعات تماس

تلفن  : 02537838819

آدرس : قم خیابان صفائیه کوچه 19 تقاطع اول سمت چپ پلاک 50