کد خبر ۴۶۵ انتشار : ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۳۸

قوانین سایت

1. رباتی که ما طراحی کرده ایم به صورت لحظه ای منابع مختلف را در اینترنت رصد کرده و محتوای جدید را برداشت می نماید. به این جهت هیچ گونه نیروی انسانی در مراحل برداشت , تحلیل و انتقال محتوا دخالت نداشته و تمام امور توسط ربات انجام می پذیرد.

2. سامانه ربات هوشمند تنها بستر انتقال محتوا به سایت شما را فراهم می کند و هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. بدیهی است مسئولیت انتشار محتوا بر عهده منتشر کننده آن است.

3. ربات در بعضی از مطالب به فراخور موضوع و محتوای آن به صورت هوشمند به بعضی از سایت های اینترنتی لینک می دهد. این مطالب به صورت کامل همراه با لینک های داخلی آن برای شما ارسال می شود. مسئولیت لینک های داخلی مطالب نیز بر عهده منتشر کننده آن است.

4. تمامی کاربران موظف به رعایت قوانین کشور هستند. بدیهی است از ارائه سرویس به کاربرانی که خلاف مقررات کشور رفتار می نمایند معذوریم.

5. مدیریت سامانه با مشاهده  هرگونه تخلف از سوی کاربر خدمات خود را به صورت یک طرفه بدون اطلاع قبلی قطع می نماید. در این صورت کاربر حق هیچ اعتراضی نداشته و در صورتی که بابت پلان خود وجهی را پرداخت نموده قیمت زمان باقی مانده  عودت نخواهد شد.

6. هيچ کاربری حق واگذاری شناسه کاربری خود به فرد يا شرکت ديگر را ندارد. 

7. مدیریت سامانه در هر زمانی میتواند قوانین را بدون اطلاع قبلی تغییر دهد. بنابراین نیاز است هر چند وقت یکبار این قسمت را مطالعه فرمایید.